Strona główna » Celebrytka idealna

Celebrytka idealna

Istnieją takie rzeczy, które kiedy już raz pojawiły się na rynku mody, nie schodzą z niego i zyskują miano klasyki, która kradnie serca wszystkich pokoleń. Do takich dodatków zaliczają się damskie celebrytki, czyli delikatna, minimalistyczna biżuteria, którą tworzy łańcuszek z subtelną zawieszką. Pokochały je gwiazdy (stąd też ich nazwa), a następnie wszystkie kobiety na całym świecie. Nic w tym dziwnego, skoro celebrytki podkreślają naturalny wdzięki i kobiecość właścicielki i nadają jej szyku.  

Nie bez powodu ten prosty, ale jednak wysublimowany dodatek stał się nieodłącznym elementem wielu stylizacji. Na rynku znajdziemy niezliczoną ilość wzorów łańcuszków, które mogą być prostą żyłką lub być ozdobione malutkimi kuleczkami. Wybór samej zawieszki to kwestia bardzo indywidualna, dostępne są wszelakie motywy. Mamy do wyboru popularne serduszka, kółeczka, geometryczne kształty, ale także ornamenty roślinne, symbole religijne, motywy zwierzęce. Niezwykle popularne są również zawieszki z imionami lub pojedynczymi literami. Dzięki temu każda kobieta może wybrać coś, co najbardziej jej odpowiada i pasuje do jej charakteru oraz zainteresowań.

Celebrytki wykonane ze stali chirurgicznej to najlepsza opcja, gdy czujemy, że z naszym naszyjnikiem nie będziemy się często rozstawać. Stal chirurgiczna jest odporna na działanie wody, promieniowania UV, nie zmieni swojego koloru. Możemy zatem bez obaw nosić biżuterię non stop. W celebrytkach wspaniałe jest to, że pasują do każdej stylizacji i dzięki swojej subtelności można je łączyć z każdą inną biżuterią. Sprawdzą się zatem na co dzień, jako dodatek do zwykłego zestawu, a nawet dresu, ale także podczas imprez czy wieczorowych wyjść. 

Gdy szukamy pomysłu na prezent last minute, warto mieć w pamięci ten element biżuterii. Różnorodność i możliwość całkowitego zindywidualizowania naszyjnika poprzez dodanie graweru czyni z niego prezent idealny. Celebrytka ze stali chirurgicznej zachwyci każdą mamę, żonę, siostrę czy przyjaciółkę i pozostanie z nią przez wiele kolejnych lat.